Вітаємо учениць 7 класу Нємчунову Анабель, Коплик Софію та ученицю 8 класу Карпенко Аріну з відмінними результатами в Міжнародному дистанційному конкурсі з біології і природознавства "Олімпіс 2024 - Осіння сесія". Дипломом І ступеня нагороджена учениця 7 класу Нємчунова А. ще й за результативну участь у конкурсі з математики, англійської мови та української мови й літератури. Дякуємо вчителям , які підготували цих учнів.
Від активної учасниці художньої самодіяльності, колишньої випускниці Верхньопіщанської школи-Ібрагімової Насті: Диплом 1 ступеня - на Всеукраїнському двотуровому конкурсі "Лист до Миколая"-за англомовну пісню своєї улюбленої співачки Аріани Гранде "God is a women" . Співпраця з нашими вокалістами продовжується та надихає юних виконавців на нові Перемоги.
Неофіційне щорічне свято з метою об'єднання жінок різного фаху, віку та національності для збереження українських традицій. Вперше свято відзначили у 2019 році 7 грудня. Саме в цей день мільйони жінок зі всього світу опублікували світлини з Хустками.
За старих часів дівчата і жінки носили хустку протягом усього року. При цьому вона була обов'язковим головним убором заміжньої жінки. Хустка була ознакою соціального стану жінки: молоді жінки носили білі або яскраві хустки, старші жінки - темні, вдови - чорні. Хустка також говорила про рівень достатку сім'ї: заможні жінки вкривали голову хустками з дорогих тканин, бідні - з дешевих. У закладі та у своїх родинах колеги, жінки і дівчата вшанували красу української Хустки грайливою фотосесією.
Одягнеш хустину і ти - справжня жінка ,
Бо ти з України і ти - українка .
А наша хустина - жіноча прикраса
Із роду до роду , не втрачена часом .
Це витвір людини , це символ народу ,
І хустка жіноча не вийде із моди .
З чим можем зрівняти квітчасту хустину ?
Хіба є щось краще її на на заміну ?
У ній і традиції , в ній і культура ,
Хустки є для свята і є для зажури ,
Хустина , як пісня , легка і крилата ,
Як мамина ласка , як батьківська хата .
В ній осінь чарівна , в ній лагідне літо ,
В нім квіти найкращі в своїм розмаїтті ,
Хустина , як вітер приємний , весняний ,
І тепла та ніжна , як руки у мами .
У нас вишиванки , хустина , калина
Це символи й гордість , краса України .
У них вкарбувалась любов до Вітчизни
З появи на світ... і до самої тризни..
Це символ прихильності , символ прощання,
Це символ скорботи і вічне кохання.
Хустки українські - найкращі у світі ,
Тож як же ми можемо їх не любити .
І мода на хустку у нас не зникає ,
Її кожна жінка на себе вдягає .
Цінуймо наші обереги - скарбницю спадщини України, української культури та жіночої краси.
Шановні колеги, батьки і діти! Мистецтво Вас вітає зі святом Миколая! Бажає Вам щастя і здоров'я, здійснення мрій і бажань! Прийміть наші малюночки-подаруночки, листівки-бажання і надію на Перемогу.
Відкриття тижня та знайомство з планом його проведення, виховні години, бесіди, дискусії різного напрямку, засідання учнівського самоврядування, тестування, перегляд відеороликів, казок про доброчесність, ігор "Добрих справ"(1-4класи), конкурсів презентацій - все пройшло змістовно, корисно, активно.
9 клас - Година спілкування " Доброчесність онлайн".
8 клас - Відеоролик "Академічна доброчесність".
5 клас - Година спілкування про академічну доброчесність. Складено Кодекс Честі учнів.
Тож, шановні учні, батьки, колеги, дотримуємось етичних принципів та визначених законом правил учасників освітнього процесу під час навчання, викладання та впровадження наукової (творчої) діяльності з метою забезпечення довіри до результатів навчання та/або наукових (творчих) досягнень.
Вітаємо сьогодні наших захисників та захисниць з Днем Збройних Сил України та Святом Миколая! Бажаємо Вам міцного здоров'я, сили, витримки, Перемоги та найшвидшого повернення у свої домівки.
12 листопада 2024 року взяла участь у VІ Всеукраїнському відкритому науково-практичному онлайн-форумі «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії».
З вітальною промовою до учасників форуму звернувся Довгий Станіслав Олексійович — голова Форуму, президент Центру ЮНЕСКО з наукової освіти «Мала академія наук України», академік НАН України, академік НАПН України, доктор фізико-математичних наук, професор, м. Київ, який наголосив на важливості усвідомлення процесів трансформації в сучасній освіті.
Модератор: Дем’яненко Валентина Борисівна, завідувач відділу інформаційно-дидактичного моделювання Національного центру «Мала академія наук України», кандидат педагогічних наук, старший дослідник, м. Київ зосередила увагу на активах інноваційного розвитку освіти:технології, методики, ресурси. Крім того, була обговорена низка цікавих питань, зокрема: «Практичні аспекти розвитку soft skills здобувачів освіти: використання інноваційних методик», «Інтеграція інноваційних методів навчання для розвитку критичного мислення у здобувачів освіти», «Безбар’єрність та інклюзивність як загальні підходи до адаптації та модифікації освітнього
процесу в закладах освіти», «Стратегічне управління в закладі загальної середньої освіти в умовах воєнного часу».
Керівник закладу
Формувати відповідальне ставлення до тварин потрібно змалечку.Саме тому за ініціативи Фонду «Щаслива лапа» та підтримки МОН України в школах нашої країни пройшов «V Міжнародний урок доброти» про гуманне та відповідальне ставлення до тварин!🐾🐾🐾
Учні КУ В.-Піщанської загальноосвітньої школи також долучилися до цього заходу. На уроці обговорено важливі питання доброго ставлення до пухнастих, піклування про них та відповідальне поводження і догляд за тваринами.
Ми відповідальні за тих, кого приручили.
Тварини- наші друзі!!!🐕🐈🐇🐾💕
Напередодні Дня української писемності та мови 25 жовтня учні та педагоги закладу долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Цьогоріч текст диктанту, написаний письменницею Оксаною Забужко, присвячений сторіччю Українського Радіо. Надзвичайно емоційно та проникливо лунали рядки, проголошені поетом, військовим Павлом Вишебабою. Звичайно, не всі написали диктант "Магія голосу" безпомилково, але, безперечно, всі учасники цього флешмобу засвоїли найголовніше : поки нас об'єднує рідна мова, ми сильні та непереможні.
фейсбук: https://www.facebook.com/UAMON/videos/1038602264719810/
інстаграм: https://www.instagram.com/p/DASqL03Nlo6/
ютуб: https://youtu.be/HdOQOv9ePF0?si=U5RD9V4fwIIW-8er
Пресреліз на сайт: https://mon.gov.ua/news/starsha-shkola-zminiuietsia-iaki-
У Міжнародний день захисту тварин (4 жовтня) учні 1 та 3 класів (учитель Шапаренко А.В.)відгадували загадки про тварин, пригадали, як доглядати і безпечно поводитися з тваринами. Грали в ігри: ' Кому належить слід", "Впізнай за тінню". Провели "тваринну" вікторину, переглянули пізнавальне відео "СКАЗульки про тварин".