Кібербезпека для батьків Онлайн ризики та небезпеки
МІЖВІДОМЧИЙ АЛГОРИТМ ВЗАЄМОДІЇ ЩОДО ПРЕВЕНЦІЇ ТА ПРОТИДІЇ БУЛІНГУ (ЦЬКУВАННЯ)
Офіс Ради Європи в Україні з нагоди проведення 18-го листопада Європейського дню захисту дітей від сексуальної експлуатації і сексуального насильства та Всеукраїнської інформаційної кампанії «16 днів проти насильства» в період 25 листопада -10 грудня запрошує скористатися інформаційними продуктами, які можуть бути додатковим ресурсом у проведенні заходів до вищевказаних днів.
Сьогодні це серія із 6-ти навчальних відеоуроків для батьків та дорослих, які працюють з дітьми та для дітей «Батьківство в епоху цифрових технологій»:
· Відеоурок 1 - Захист дітей онлайн
· Відеоурок 2 - Сексуальний шантаж
· Відеоурок 3 - Секстинг
· Відеоурок 4 - Секс-чатинг
· Відеоурок 5 - Грумінг
· Відеоурок 6 - Зображення сексуального характеру, що використовуються для помсти
Завантажуйте, поширюйте і користуйтеся!
Чи відомо Вам, що, відповідно до даних дослідження UNICEF,в Україні у 2017 році 67% дітей стикалися з булінгом в тих чи інших його проявах (були жертвою чи свідком). У лютому 2019 року було винесено перше судове рішення за фактом цькування у школі. Вже станом на початок серпня судами у 92 справах було винесено рішення про накладення стягнення, 47 справ відправлено на доопрацювання до органів поліції, а ще 36 – закрито у зв’язку з відсутністю складу правопорушення або спливу строку притягнення до відповідальності.
У зв’язку з цим Міністерство юстиції України з 16 по 20 вересня ініційовало проведення Тижня протидії булінгу, під час якого Ви дізнаєтесь:
- які види цькування існують
- які ознаки має булінг
- яку відповідальність несе булер та педагогічний працівник, що ігнорував факти цькування
- поради щодо протидії булінгу
Про деякі питання організації в закладах освіти виховної роботи