2021-2022

 

навчальний рік

Виступ на засіданні професійної спільноти "Самоосвіта як один із способів завжди бути в тренді"

Участь в методичнх проектах від Центру професійного розвитку педагогічних працівників

Протягом 2021 року учителі закладу були активними учасниками міських методичних проєктів, започаткованих Центром професійного розвитку педагогічних працівників Сумської міської ради. Зокрема, учитель мистецтва Пастушенко Л.С. взяла участь у проєкті "Психологічна компетентність як основа професійного становлення вчителя", де ознайомилася з основними аспектами створення сучасного іміджу педагога. Учитель зарубіжної літератури Яременко А.С. та інформатики Запрягайло О.П. опанували тему "Упровадження елементів STEM-освіти : від теорії до практики". Педагоги Вакула О.Ф., Скляр Л.М., Власенко Є.І., Яременко А.С., Пастушенко Л.С. , Запрягайло О.П. долучилися до проєкту "Територія цифрової компетентності", де познайомилися з практичним використанням в освітньому процесі ІК-інструментів для створення інтерактивних вправ, оцінювання навчальних досягнень учнів, роботи з віртуальними дошками, створенням відеороликів, презентацій, скрайбінгів та інфографіки. Наполеглива праця вчителів над підвищенням рівня фахової майстерності стане міцним підгрунтям для підвищення ефективності освітнього процесу в закладі.

Тренінг "Критичне мислення як протидія мові ворожнечі"

Громадська організація "Можливість твого розвитку" провела тренінг "Критичне мислення як протидія мові ворожнечі" для освітян: вчителів, керівників гуртків позашкільних закладів Сумщини. Учасники тренінгу ознайомилися з методиками визначення правдивості подачі інформації на інтернет-ресурсах та в засобах масової інформації. Також обмінялися досвідом роботи з дітьми та молоддю з використанням активних форм роботи по патріотичному вихованню. Учасницею тренінгу стала вчитель історії Рокитянська І.І.

Семінар-практикум «Освітня реформа НУШ: наступність при переході від початкової до базової загальної середньої освіти»

17 грудня 2021 року заступник директора з НВР Скляр Л.М. взяла участь у семінарі-практикумі «Освітня реформа НУШ: наступність при переході від початкової до базової загальної середньої освіти», що був організований Центром професійного розвитку педагогічних працівників Роменської міської ради та Роменською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів № 7. Під час заходу вчителі пілотних шкіл поділилися досвідом викладання різних освітніх галузей Державного стандарту базової загальної середньої освіти в 5 класі, познайомили з цікавими формами роботи , які сприятимуть забезпеченню наступності між початковою та базовою школою.

Онлайн тренінг  « Культурологічний аспект уроку англійськоі: святкування Різдва у Великій Британії».

Вчитель англійської мови Сизонова Я.В. 17.12.21 р взяла участь в онлайн тренінгу від Дінтернал Ед‘юкейшн на тему « Культурологічний аспект уроку англійськоі: святкування Різдва у Великій Британії».

Перемога в конкурсі  медіаграмотний флешмоб від IREX та Фільтру

 Вчитель історії Рокитянська І.І. стала однією з переможців в новорічному конкурсі-флешмобі від команди проєктів “Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність” та Національного проєкту з медіаграмотності "Фільтр" та була нагороджена новорічнми подарунками. 

Курси півищення кваліфікації

Вчитель фізичної культури та трудового навчання пройшов курси підвищення кваліфікації "Особливості вивчення предмету фізична культура у 5 класі за державним стандартом базової середньої освіти в умовах реалізації концепції "нова українська школа""

Перемога в марафоні добрих справ "Добродвіж"

Вчитель історії Рокитянська І.І. стала учасницею 10 денного марафону добрих справ від київського осередку Української академії лідерства. 10-денний марафон добрих справ, долучитись до якого можна було  із будь-якої точки України. 
Найактивніші 50 учасників виграють потужні подарунки, серед яких навушникик AirPods, портативні колонки, павербенки, sunset лампи.

Ірина Іванівна ввійшла до Топ-10 переможців та була нагороджена сертифікатом і подарунком (sunset лампою).

Курси підвищення кваліфікації

Вчитель фізики та математики Мельник О.О.  пройшла курси підвищення кваліфікації " Особливості вивчення навчальних предметів / інтегрованих курсів математичної освітньої галузі у 5 класі ЗЗСО за Державним стандартом базової середньої освіти в умовах реалізації концепції "Нова українська школа".

 

Базовий онлайн-тренінг з інфомедійної грамотності

8 грудня 2021 року вчитель історії Рокитнська І.І. взяла участь  у базовому онлайн-тренінгу з інфомедійної грамотності.Навчання включало участь в онлайн-сесії та виконання тестового завдання у загальному обсязі 5 годин

(в рамках проекту "Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність")

 

Курс "Оцінювання без знецінювання"

Онлайн-курс з медіаграмотності

21.11.2021 вчитель історії Рокитянська І.І. успішно завершила курс з медіаграмотності "Very Verified".

Підвищення кваліфікації

Протягом листопада 2021 р. вчитель інформатики Запрягайло О.П. підвищила кваліфікацію на курсах для вчителів закладів загальної середньої освіти Сумської області, які забезпечуватимуть реалізацію нового Державного стандарту базової середньої освіти.

 Протягом листопада вчитель англійської мови - Сизонова Я.В.  пройшла курси підвищення кваліфікації « Навчання англійськоі мови у новому контексті ( базова середня освіта ,5-9 класи)»

Протягом листопада 2021 р. вчитель хімії Власенко Є.І підвищила кваліфікацію на курсах для вчителів закладів загальної середньої освіти Сумської області, які забезпечуватимуть реалізацію нового Державного стандарту базової середньої освіти.

Калейдоскоп самовдосконалення: фізика та математика

Протягом листопада вчитель фізики та математики Мельник О.О. прийняла участь у вебінарі "Як створити урок чи заняття мрії: креативні прийоми роботи для кожного етапу", в ході якого змогла удосконалити навички застосування інформаційно-комунікативних та цифрових технологій в освітньому процесі. Взяла участь у Третьому онлайн-інтенсиві для освітян "СУТОПРОІНСАЙТ" "Менше дорівнює більше". Крім того підвищила кваліфікацію під час вебінару "Проєктна діяльність на уроках фізики та в гуртковій роботі у системі STEM-освіти".

Підвищення кваліфікації

Вчитель музичного мистецтва Л.С. Пастушенко пройшла курси підвищення кваліфікації на базі СОІППО.

Мистецька галузь.

5 кл.НУШ(18.11-20.11.21р.).

Принципи оцінювання молодших школярів

11.11.2021 вчитель англійської мови - Сизонова Я.В. відвідала вебінар « Принципи оцінювання молодших школярів» від Cambridge Assessment English.

Компетентнісний підхід до організації навчання англійськоі мови в контексті засад Концепції «НУШ»

10.11.2021 вчитель англійської мови - Сизонова Я.В. взяла участь у онлайн тренінгу від ТОВ « Дінтернал Ед’юкейшн» на тему « Компетентнісний підхід до організації навчання англійськоі мови в контексті засад Концепції « НУШ»

Як створити урок мрії?

9.11.2021 вчитель фізики та математики О.О. Мельник стала слухачем вебінару та пройшла курси підвищення кваліфікації за темою "Як створити урок чи заняття мрії: креативні прийоми роботи для кожного етапу" від тренінгового центру "Суто"

Академічна доброчесність: онлайн-курс для вчителів

Вчитель хімії Власенко Є.І. пройшла курс "Академічна доброчесність: онлайн-курс для вчителів" на платформі Prometheus. 

Особливості вивчення навчальних предметів/інтегрованих курсів мовно-літературної освітньої галузі у 5 класі

Вчитель зарубіжної літератури Яременко А.С. пройшла курси підвищення кваліфікації 01-03.11.2021р. від СОІППО, "Особливості вивчення навчальних предметів/інтегрованих курсів мовно-літературної освітньої галузі у 5 класі ЗЗСО за Державним стандартом базової середньої освіти в умовах реалізації концепції "Нова українська школа".

Викладання предмету технології в НУШ

Вчитель фізичної культури та трудового навчання Чорношвець В.В.  з 1 по 3 листопада 2021р. брав участь у онлайн курсах від СОІППО "Викладання предмету технології в НУШ 5,6 клас"

Mini-EdCamp Kharkiv RANOK School

30.10.2021 гостинно приймала гостей приватна школа Ранок м. Харків на Mini-EdCamp Kharkiv RANOK School. Учасницею заходу стала вчителька історії Рокитянська І.І.

Програма була  творчою та різноманітною

Фіналістка Global Teacher Prize Юлія Должанська показала практичні лайфхаки для урізноманітнення уроків

Заощаджуй, зберігай, захищай комфортно - лайфхаки про заощадження від Марини Хош - практичні поради, розмови про фінансову грамотність дітей та дорослих

Супер квест в парку Горького де, супер рухливому та активному капітанові наша команда "Зірочки" отримала блискавичну перемогу і була нагороджена приємними подарунками, а завдяки нашому фотографу Татьяна Игнатьева про цю подію залишилися дивовижні світлини

Наостанок нас чекав подарунок - практичний майстер-клас "Дизайнерська екоторбинка влачноруч" від Оксана Трикоз

Ці емоції свята звлишаться надовго

Приємно опинитися в середовищі людей, які стоять на порозі нових, а головне позитивниз змін в сфері освіти.

Вебінар  «Використання цифрових ресурсів у вивченні англійськоі мови у середній школі».

28.10.21 вчитель англійської мови Сизонова Я. В. взяла участь у вебінарі від видавництва Макміллан Едьюкейшн «Використання цифрових ресурсів у вивченні англійськоі мови у середній школі».

Афілійований міні-EdCamp Vinnytsia

23.10  вчителька історії Рокитянська І.І. здійснила поїздку до м. Вінниця, де проходив Афілійований міні-EdCamp Vinnytsia . Темою (не) конференції стала "Школа - територія творчості".

Гостинно приймала педагогів з усієї України ЗОШ номер 18 м. Вінниці.На заході були анонсовані виступи професійних експертів.

Неформальна освіта, створення особистого бренду вчителя, креативні ігри, цікаві фішки для викладання в НУШ, сторітелінг, дизайн емоційного забарвлення освітянської роботи.

Родзинкою заходу була взаємодія і робота разом із вчителями представників шкільного самоврядування.

EdCamp 2021 в м. Вінниця був вражаючий та залишив по собі лише приємні спогади та низку нових "секретів" для творчості в роботі.

Онлайн-практикум "Інтерактивні можливості на уроках"

Вчитель історії Рокитянська І.І. успішно пройшла 20.10. -21.10.2021 року підвищення кваліфікації

за напрямом розвиток професійних компетентностей

онлайн-практикум /дистанційна форма навчання/

«Інтерактивн іможливості на уроках:

обмін досвідом по використанню інтернет-платформ»

Фестиваль "Мистецтво вчитися разом"

13 жовтня в місті Суми відбувся фестиваль «Мистецтво вчитися разом», який проходив в рамках #ТижніНімеччини в Україні з нагоди 30-річчя німецько-українських відносин. В захоі взяла участь вчитель історії Рокитянська І.І.

Захід об'єднав охочих навчатися із тими, хто може навчати. До програми увійшло понад 36 тренінгів, воршопів та інших подій в очному та онлайн-форматах. Відвідувачі могли також завітати на виставки тематичних фотографій і плакатів.

Більшість тренерів були місцевими. Деякі приїхали на фестиваль із інших міст. Це, зокрема, розробники гри «Світ громад» із Луцька та представниця німецького міста-партнера Сум, керівниця народного університету м. Целле Ліліан Штайнке.

У тренінгах взяли участь понад 350 людей. Найбільш популярними стали тренінги з опанування технологій: «Як знімати на мобільний телефон?», «Телеграм за годину» та «SMM за годину», курс із психології: «Щастя можливе. Як припинити створювати перешкоди на своєму шляху?». Чимало учасників відвідали тренінги з іноземних мов, а також театральні та музичні майстеркласи.

Захід відбувся за підтримки Посольства Німеччини в Україні, Сумський державний університет ӏ СумДУ ӏ Sumy State University ӏ Sumdu, DVV International Ukraine та Сумська міська рада.

Цифрова освіта

Протягом жовтня вчитель української мови та літератури Скляр Л.М. та вчитель хімії Власенко Є.І. пройшли тестування Цифрограм на порталі "Дія". 

Всеукраїнська наукова онлайн-конференція "Інноваційні підходи в освіті"

9 жовтня вчитель хімії Власенко Є.І. стала учасником тренінгу  "Креативні підходи у викладанні предметів природничого циклу " в рамках Всеукраїнської наукової онлайн-конференції "Інноваційні підходи в освіті" від фонду підтримки інформаційного забезпечення студентів. 

Вебінар "Вчителювання в соцмережах"

Формування демократичних цінностей

5 жовтня 2021 року на базі Конгрес-центрі СумДУ відбувся міський науково-методичний семінар «Формування демократичних цінностей у процесі вивчення історії та літератури та в позашкільній діяльності» для вчителів громадянської та історичної, мовно-літературної освітніх галузей, заступників директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти. Вчитель історії Рокитянська І.І. також долучилася до участі в заході. 

Учасники заходу були ознайомлені з напрямами роботи Українського інституту національної пам’яті. Олена Охримчук та Ганна Байкенич надали методичні рекомендації щодо роботи з матеріалами інституту, представили проєкти, звернули увагу на існування історичних міфів. Щоб їх подолати, необхідно проводити просвітницьку роботу з питань національно-патріотичного виховання. Було проведено майстер-клас з використання навчальної гри «Українська революція».

Матеріали, надані науковцями, надають можливість актуалізувати навчальний матеріал на уроках, проводити позакласні заходи з патріотичного виховання, висвітлюючи вразливі теми історії України для школярів молодшого та середнього шкільного віку.

4 жовтня вчитель історії Рокитянська І.І. дистанційно підвищила кваліфікацію під час вебінару «Вчителювання в соцмережах: використання сервісу Photopea для створення

візуального навчального контенту» за напрямами «Проєктне навчання», «ІКТ», «Практичні прийоми».

Перемога в конкурсі "Фантастична п`ятірка" від платформи "На урок"

1 жовтня 2021 вчитель історії І.І. Рокитянська стала однією з 30 переможців вересневого конкурсу авторських методичних розробок від платформи "На урок" - "Фантастична п`ятірка". За перемогу в конкурсі Ірина Іванівна була нагороджена правом пройти безкоштовно пройти курс підвищення кваліфікації (на вибір).

Курс "Інфрормаційна гігієна"

30 вересня вчитель історії Рокитянська І.І. успішно закінчила курс

"Інформаційна гігієна. Як розпізнати брехню в соцмережах,

в інтернеті та на телебаченні"

наданий викладачем курсу

через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus та навчилася:

професійно-педагогічній, інформаційно-комунікаційній, інноваційно-дослідницькій, цифровій, компетентностям з інформального та професійно-особистісного розвитку, володінню актуальними знаннями в умовах реформ та соціальних трансформацій.

Міжнародний фестиваль "Colden time tilet"

29 вересня вчитель музичного мистецтва Л.С. Пастушенко стала лауреатом І ступеня Міжнародного фестивалю "Голден Тайм Тайлет". Номінація: автор-виконавець.

Вебінар від порталу "На урок"

28 вересня вчитель англійської мови Я.С. Сизонова дистанційно підвищила кваліфікацію під час вебінару на тему «Ефективні ігри та види діяльності на уроках іноземної мови».

Подяка у вихованні талановитих дітей

У вересні вчитель музичного мистецтва Л.С. Пастушенко отримала подяку у вихованні талановитих дітей. в рамках 8-го Всеукраїнського фестивалю- конкурсу"Феєрія зірок" та міжнародного фестивалю-конкурсу "Сузір'я. Скандінавія-Азія 2021".

Культурно-мистецький фестиваль "Кролевецькі рушники"

18 вересня 2021 вчитель Л.М. Пастушенко  взяла участь у Міжнародному культурно-мистецькому фестивалі"Кролевецькі рушники". За результатами фестивалю Людмила Сергіївна була нагороджена дипломом лауреата фестивалю. Номінація: автор-виконавець, композитор.

Тренінг  «Дінтернал Ед’юкейшн»

17 вересня вчитель англійської мови Я.В. Сизонова  прийняла участь у тренінгу «Дінтернал Ед’юкейшн» на тему Планування уроку англійськоі в основній школі за методом ESA.

Перемога у Всеукраїнському фестивалі "Нашого цвіту-по всьому світу"

10 вереня 2021 року вчитель музичного мистецтва Л.С. Пастушенко була нагороджена  гран-прі Всеукраїнського фестивалю"Нашого цвіту-по всьому світу". Номінація: автор-виконавець та стала лауреатом в номінації Відеокліп до 30-річчя Незалежності України.

Медіапакет.Мистецтво.НУШ

6 вересня 2021 року вчитель музичного мистецтва Л.С. Пастушенко взяла участь в майстер-класі та навчанні на базі ФАБ  на тему "Медіапакет. мистецтво. НУШ". Майстер-клас "Контент вчтеля та учнів". 

Онлайн-корпоратив для освітян "Впевнений старт"

Науково-практична конференція "Реалізація наскрізих ліній у роботі вчителів закладу освіти"

17 серпня 2021 року вчитель інформатики Запрягайло Ольга Петрівна стала слухачем  науково-практичної конференції "Реалізація наскрізих ліній у роботі вчтелів закладу освіти" від центру "Генезум". За результатми заходу вчителька отримала сертифікат про підвищення кваліфікації.

Педагогічний мікс "Є ідея"

Участь у вебінарах

Курс для педагогів                                                            "Вивчаючи міжнародне гуманітарне право"

 

2020-2021

 

навчальний рік

Тренінг "Використання інсталяції на уроках мстецтва"

04.02.2021 року Центром професійного розвитку педагогів був проведений тренінг "Вкористання інсталяції на уроках мистецтва" для вчителів художньої культури та мистецтва. Учасником тренінгу стала вчитель музичного мистецтва Л.С. Пастушенко. 

Участь в конкурсі "Найкращий інтерактивний урок"

4  грудня завершbвся конкурс створення інтерактивних уроків за допомогою платформи "ActiveInspire", який був проведений організацією Promethean, Вчитель історії нашого закладу І.І.Рокитянська взяла участь в конкурсі з розробкою авторського інтерактивного уроку "Грецька релігія та міфологія". За результатами конкурсу Ірина Іванівна була нагороджена сертифікатом учасника. 

Серія історичних вебінарів.

Тема "Історія Польщі очима українців"

Вчитель історії І.І. Рокитянська стала слухачем серії, організваних  "історичних вебінарів" Українським інститутутом  вивчення Голокосту "Ткума". Була чудова можливість переглянути виступи  науковців Igor Shchupak, Станіслава Кульчицького та Івана Патриляка. Вон  ділилися думками щодо спільних сторінок історії України та Польщі, контроверсійних історичних питань. Тема вебінару "Історія Польщі очима українців: чи можливо спільно подолати власну історію?" - надзвичайно цікава, спонукає до роздумів. За підсумками вебінару всі учасники були нагороджені сертифікатами. 

Онлайн-семінар

"Інстаграм для вчителів. Навчаємо по-новому"

10.11.2020 вчитель історії Рокитянська Ірина Іванівна взяла участь в онлайн-семінарі від ГО "За якісну освіту" на тему "Instagram для вчителів. Навчаємо по-новому". За результатми заходу вчитель отримала сертифікат про підвищення кваліфікаціїї (1 год). 

Інтернет-конференція для

 

вчителів математики від порталу "На урок"

29.10.2020 вчитель математики О.О. Мельник взяла участь в інтернет-конференції: "Професійний розвиток вчителів математики: ідеї та методики" від порталу "На урок". За результатами конференції вчителька отримала сертифікат про підвищення кваліфікації (8 год).

Онлайн майстер-клас

 

"Соціальні мережі, емоджі та гіфки - ефективні інструменти сучасного педагога"

20.10.2020 вчитель інформатики О.П. Запрягайло взяла участь в онлайн майстер-класі "соціальні мережі, емоджі та гіфки - ефективні інструменти сучасного педагога" який був проведений на базі навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області. За результатататами майстер-класу вчителька отримала сертифікат (2 год) про підвищення кваліфікації.

 

Перемога в конкурсі

 

"Уроки Голокосту - уроки толерантності"

Вебінар 

 

« Як зацікавити та мотивувати учнів

 

у вивченні іноземної мови»

Вчитель англійської мови Сизонова Я.В. 20.10.20 Дистанційно підвищила кваліфікацію під час вебінару « Як зацікавити та мотивувати учнів у вивченні іноземної мови» та отримала сертифікат .

Всеукраїнський онлайн-фестиваль

"Щасливий бути вчителем"

17.10.2020 року вчитель української мови та літератури Л.М. Скляр взяла участь у Всеукраїнському онлайн-фестивалі "Щасливий бути вчителем", який був проведений за сприяння Асоціації коучів і фасилітаторів освіти. За підсумками заходу Любов Миколаївна отримала сертифікат (кількість годин - 8).

Вокальний конкурс

 

"Єднаймо світ"

Вчитель музичного мистецтва Пастушенко Людмила Сергіївна стала лауреатом 2 премії Міжнародного дистанційного фестивалю "Єднаймо світ".Категорія-професіонали, що відбувся дистанційно 27.09.2020 у м. Полтава.

 

Співпраця з видавництвом

 

"Шкільний світ"

В 7-8 номері журналу "Історія України" від видавництва шкільний світ була надрукована розробка уроку вчителя історії нашого закладу І.І. Рокитянської на тему: "Гуманізм як інтелектуальний рух доби Відродження".

Міні-Edcamp  в м. Охтирка

 

26 вересня 2020 р. Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 провела онлайн магістральний EdCamp Okhtyrka 2020 «СВІТЛО ЗНАНЬ – ШЛЯХ ДО УСПІХУ», до якого долучилась директор школи, вчитель української мови та літератури. О.Ф.Вакула

         Упродовж дня працювало 5 експертних паралелей, кожна з яких була наповнена цікавим змістом і подіями. Модератори вправно націлювали на роботу, а виступаючі створювали надихаючу атмосферу. Алла Рябуха, керівник управління Державної служби якості освіти в Сумській області, дала «Щасливий старт заради Дитини» та окреслила питання проведення інституційного аудиту територіальними органами Державної служби якості освіти в Сумській області.

        Цікавим був майстер-клас Людмили Суслової «Способи візуалізації інформації на уроках: як навчати покоління, яке не читає книжок», проблемна дискусія Наталії Борисенко «Чи є життя поза зоною комфорту?», виступ  Оксани Штих «Міжнародні проєкти. Неформальна освіта через роботу євроклубу» та інші.

       «Енергетичний запал» через комплекс вправ учасники отримали від майстра спорту та долучились до акції єднання «Ми прагнемо миру», присвяченій Дню миру.

        Спеціальна сесія від EdCamp Ukraine «НУШ-ЦСР-PISA-СЕЕН» від Валентини Федоряки та Марії Таран ще раз засвідчили, що EdCamp Ukraine – це розвиток вчителя, рух вперед, це освіта сьогодення й майбутнього. 

 

ВІТАЄМО!

 

Участь в III міському

 

краєзнавчому турнірі юних

 

істориків

22.01 вчитель історії І.І. Рокитянська взяла участь  в складі конкурсного журі на  ІІІ міському краєзнавчому турнірі юних істориків, який традиційно відбувся на базі Конгрес-центру СумДу.

Літературно- музичний

 

марафон

 

"Новорічний калейдоскоп"

Вчитель музичного мистецтва 

Л.М. Пастушенко взяла участь у літературно-музичному марафоні "Новорічний калейдоскоп", який відбувся 12 січня 2020 року у Сумській обласній науковій бібліотеці під егідою Сумської організації Національної спілки письменників України на чолі з Тамарою Герасименко.

Участь в засіданні

МО вчителів української мови,  української та зарубіжної літератури м. Суми

9 січня на базі ЗОШ № 15 відбулося засідання міського  методичного об`єднання  вчителів української мови,  української та зарубіжної літератури. В рамках засідання вчитель нашої школи Л.М. Скляр виступила перед учителями м. Суми щодо  проведення інноваційних методичних  заходів в нашому закладі освіти. 

 

Виставка

 

"Освіта за кордоном"

Освіта за кордоном - виставка, організована CIP Sumy / CIP StudyAbroad.UA , що відбулась у місті Суми 14 грудня 2019 року. Цей захід відвідала вчителька нашого закладу  І.І. Рокитянська. В рамках виставки була представлена інформація щодо "закордонної освіти і її перспектив".  Серед запрошених представників освітніх закладів, центрів та організації були присутні:

Algonquin College (Ottawa, Canada), 
Fanshawe College (London, Canada), 
Centennial College (Toronto, Canada), 
ICEAP (Toronto, London, Canada),
ILSC & Greystone College (Canada, Australia, India), 
Association (Czech Republic),
SprachCaffe (USA, Germany, UK, France, China, Italy, Spain, China, Morocco)
Представники екзаменаційного відділу Британської Ради (British Council)
представники відділу стажування і працевлаштування машиністів вантажних потягів в Німеччині (Germany)

 

 

Фестиваль

 

"Територія творчості"

12 грудня вчителі  Яременко А.С. та  Запрягайло О.П. відвідали фестиваль педагогічних ідей "Територія творчості", де відвідали майстер-класи вчителів шкіл міста та познайомились з різноманітними  прийомами, які були представлені лауреатами конкурсу.

 

 

Творча зустріч з

 

Ахтемом Сеітаблаєвим

8 грудня вчитель історії І.І. Рокитянська відвідала творчу зустріч з український актором та режисером Ахтемом Сеітаблаєвим, яка була проведена на базі СОІППО. Під час зустрічі режисер демонстрував трейлери своїх фільмів та спілкувався з присутніми стсовно актуальних питань сьогодення в нашій державі. 

 

Фестиваль

 

"Щасливий бути вчителем"

Вчителі  нашої школи Скляр Л.М., Рокитянська І.І., Мельник О.О., Ляшенко М.М., Сизонова Я.В., Пастушенко Л.С., Запрягайло О.П., відвідали Всеукраїнський фестиваль "Щасливий бути вчителем", що проходив 7 грудня в київській школі #228. Поради тренера Ірини Гондюл, відвідання тренінгів А.Демченко, Н.Базіки, О.Дзівалтовської та І. Снігуровської спонукали полюбити себе, щоб зробити щасливими тих, хто поруч.

 

Турнір з боулінгу 

27 листопада в розважальному комплексі "Турбіна" відбувся турнір з боулінгу серед освітян міста. Команда від нашого освітнього закладу  у складі 4 осіб. також долучилася до участі в цьому заході.

 

Змагання з дартсу

15 листопада на стадіоні «Авангард» пройшли змагання з дартсу серед працівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти м. Суми, які проведено в рамках XXII галузевої спартакіади. П'ятнадцять збірних команд, 30 дартсменів змагалися в точності кидка. Збірна команда нашого освітнього закладу також долучилася до участі в змаганнях.

 

«З рідним словом міцніє

 

держава»

В актовій залі Сумської обласної наукової бібліотеки у рамках клубу «Дивослово», що діє при відділі абонемента, відбулось літературно-музичне свято «Українські візерунки», присвячене Дню української писемності та мови.  Феєричним був виступ вчителя музиного мистецтва нашого закладу Людмили Пастушенко. Мелодійне українське слово у її виконанні створювало атмосферу свята та відпочинку. Щирі оплески глядачів викликало зворушливе виконання українських пісень ученицею

В-Піщанської школи Софією Антошкіною, яка виконала їх не тільки голосом, а й серцем.

 

Конкурс від творчого

 

об`єднання "Соняшник"

За результатами усеукраїнського  конкурсу фахової майстерності для вчителів-україністів та вчителів поаткових класів від творчого об`єднання "Соняшник" вчитель української мови та літератури Любов Миколаївна Скляр отримала перемогу та була нагороджена дипломом ІІІ ступеня.   

 

Участь в конкурсі

 

"Територія творчості"

31.10 вчитель історії І.І. Рокитянська представила свій методичний прийом "Проілюструй міф" на міському відбірковому етапі конкурсу "Територія творчості " номінація "Прийом".

 

 

Поїздка до м.Дніпро

30.10 учитель історії Рокитянська Ірина Іванівна взяла участь у міському проекті "Історія об'єднує Україну", який проходив у м. Дніпро на базі світового культурно-ділового центру "Менора". Під час поїздки вчителі м. Суми відвідали музей Голокосту "Ткума", перший в Україні музей АТО та музей Петриківського розпису.

 

V фізико-математичний

 

фестиваль

28 жовтня вчителі фізики та математики О.П. Запрягайло та О.О.Мельник взяли участь у V науково-методичній сесії фізико-математичного фетсивалю, який проходив на базі СумДПУ ім. А.С. Макаренка. В цьому році темою фестивалю -  "Актуальні питання фізико-математичної освіти в рамках концепції "Нова українська школа"".

 

Змагання з бадмінтону

23 жовтня освітяни виборювали перемогу в змаганнях з бадмінтону, які вперше відбулись в рамках XXII галузевої спартакіади серед працівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста на базі спортивного комплексу Сумського державного університету. До змагань долучились 9 збірних команд (18 учасників). Наш заклад представляла команда у складі вчителя фізичної культури В.В.Чорношвеця та М.М.Ляшенка. За результатами змагань команда посіла VI місце.

Конкурс "Уроки війни та

 

Голокосту -уроки

 

толерантності"

Вітаємо вчителя історії нашого освітнього закладу І.І.Рокитянську за зайняте ІІІ місце в  міському етапі XVI Міжнародного конкурсу творчих робіт "Уроки війни та Голокосту - уроки толерантності".

 

2019-2020

навчальний рік

 

Авторська майстерня

 

І.Я.Щупака

14 травня 2019 року вчитель історії Рокитянська І.І.відвідала захід в Сумському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти за ініціативи ректора Сумського ОІППО Ю.Нікітіна для  учителів історії з І. Щупаком, кандидатом історичних наук, директором Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума»;І. Піскарьовою, керівником освітнього відділу Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума»; В. Базилевським, координатором освітніх програм Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума». У рамках зустрічі було розглянуто нові стандарти, програми, нові та старі проблеми історичної освіти; особливості викладання історії Другої світової війни та Голокосту тощо. Представлено нові підручники для 6-го класу (автори І.Щупак, І.Піскарьова, О.Бурлака) і для 11-го класу (І.Щупак). У підсумку учасники зустрічі відмітили вдалий формат зустрічі: теорія поєднана з практикою у ефективному живому спілкуванні.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наш прапор

прапор школи

Емблема школи

Наш гімн

Слова: Вакула О.Ф.

Є В-Піщане на Сумщині рідній.

Школа невеличка посеред села.

Завітай до неї ти, подружися з дітьми,

Бо найкращі дні для нас – це шкільна пора

Ми гризем граніт науки, біологію вчимо,

Ну а точні всі предмети добре знаємо давно (2)

 

Любим рідну школу і усе навколо

Разом доглядаємо – дорослі и малі,

Не ламай стебельце, просить моє серце,

Краще нам в роботі, друже, ти допоможи.

І тоді нам усміхнуться квіти радо з квітника,

І найкращі дні почнуться – веселися дітвора (2)

 

І хоч космонавти з нас не виростали,

До зірок далеких ми не летимо.

Та все ж головне те, щоб людбми ми стали,

Істину цю кожен знає з нас давним-давно.

Вчителі нам допоможуть перешкоди всі здолать

І тоди, ми запевняєм, буде все у нас гараз. (2).

Профорієнтація

Безпечна дорога додому