Історія педагогічного колективу

У закладі завжди працювали талановиті та мудрі педагоги, які багато років віддали саме В-Піщанській школі . У післявоєнні роки в школі працювало лише 2 педагоги: директор і вчитель. Нелегка справа відродження  закладу лягла на плечі двох мужніх жінок: Кобилецької Г.Д. та вчительки  початкових класів Курченко М.В.

Нелегка  доля їх об’єднала: обидві в молодому віці залишились вдовами( їх чоловіки загинули в перші дні Великої Вітчизняної війни), обидві виховували малолітніх дітей у ті тяжкі часи. Але скруту переживав увесь народ. Війна забрала життя багатьох чоловіків. Більшість дітей, що навчались у школі, були напівсиротами. Вони приходили до школи напівроздягнені і голодні. В деяких учнів була одна пара чобіт на всю сім’ю. Тому в школу ходили по черзі. Дивлячись на це, Галина Дмитрівна та Марія Василівна  самовіддано працювали, щоб привести заклад до пристойного вигляду. Пізніше до них приєдналися  віддані педагогічному призванню вчителі, серед яких були:Німчунова Варвара Микитівна, Спекторенко Павло Данилович, Йорж Євгенія Василівна, Шевченко Галина Олександрівна, Литвиненко Іван Кирилович, Босович Валентина Григорівна, Пономаренко Надія Петрівна.

Галайко С.Г.
Галайко С.Г.

Плеяда талановитих вчителів працювала в закладі у 70-90 роках двадцятого століття. Це Галайко Світлана Григорівна, Бережна Євгенія Олексіївна, Здота Михайло Юхимович, Гордієнко Євгеній Миколайович, Кулєш Лідя Іванівна, Лазаренко Віра Андріївна, Литовка Павло Петрович. Більше десяти років працювала завучем досвідчений педагог, вчитель історії  Тарабан Людмила Григорівна, яка віддала роботі в закладі  40 років.  Представником молодого покоління талановитих педагогів є Сидоренко Олена Дмитрівна, яка багато уваги приділяла  роботі з обдарованими дітьми, виховувала в них любов до поетичного слова, сама писала прекрасні вірші. 

Сидоренко О.Д.
Сидоренко О.Д.
Тарабан Л.Г.
Тарабан Л.Г.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Яндекс.Метрика
Яндекс.Метрика

Наш прапор

прапор школи

Емблема школи

Наш гімн

Слова: Вакула О.Ф.

Є  В-Піщане на Сумщині рідній.

Школа невеличка посеред села.

Завітай до неї ти, подружися з дітьми,

Бо найкращі дні для нас – це шкільна пора

Ми гризем граніт науки, біологію вчимо,

Ну а точні всі науки гарно знаємо давно (2)

 

Любим рідну школу і усе навколо

Разом доглядаємо – дорослі і малі,

Не ламай стебельце, просить моє серце,

Краще нам в роботі, друже, ти допоможи.

І тоді нам усміхнуться  квіти радо з квітника,

І найкращі дні почнуться – веселися дітвора (2)

 

І хоч космонавти з нас не виростали,

До зірок далеких ми не летимо.

Та все ж головне те, щоб людьми ми стали,

Істину цю кожен знає з нас давним-давно.

Вчителі нам допоможуть перешкоди всі здолать

І тоді, ми запевняєм, буде все у нас гаразд. (2).