Вітаємо!

 

 

 

 

   Вітаємо, Стеценко Анастасію, ученицю 8-го класу, яка стала переможницею конкурсу авторської поезії «Золоте перо - 2018», зайнявши І місце у номінації «Вірші про батьків». Твори юної поетеси увійдуть до збірки «Магія пера - 2018».

Вітаємо!

Ученицю 9-го класу Донченко Ксенію та пошуковий загін "Патріот" з перемогою в міському етапі обласного конкурсу пошукових загонів "Герої сучасності серед нас"

Вітаємо!

     

       Ученицю 9-го класу Донченко Ксенію, яка зайняла ІІІ місце у конгресі-захисті науково-дослідницьких робіт у секції "Вивчення народних традицій раціонального природокористування" у рамках VI міського екологічного конгресу "Краса Землі у твоїх руках" на базі Сумського міського центру еколого-натуралістичної творчості.

Вітаємо!

      Вітаємо ученицю 8-го класу Леоненко Богдану, яка пройшла відбір до І-го етапу Школи громадянської і волонтерської участі та патріотичного виховання спільно з Малою Академією Наук (за підтримки Міжнародного центру дитячої наукової творчості MANLAB.CAMP)Бажаємо успіхів і перемог у подальших етапах!

Вітаємо!

 

 

 

 

      Вітаємо учителя зарубіжної літератури Стоян О. В. за перемогу у міському конкурсі фахової майстерності "Територія творчості" (номінація "Майстер-клас із використанням інноваційних педагогічних технологій").

Вітаємо!

     Ученицю 9 класу Донченко Ксенію за зайняте ІІІ місце у ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка (учитель Скляр Л. М.).

Вітаємо!

Вітаємо! Команду В-Піщанської ЗОШ "Невгамовні" у складі учениць 8-го класу (Стеценко А., Чернік А., Леоненко Б.), які взяли участь в IV обласному турнірі "Кретив-бій". За результатами турніру команда пройшла у фінал конкурсу і виборола перемогу у номінації "креатив-оригінальність".

Вітаємо!

 

 

 

 

 

Вітаємо! Ученицю 7-го класу, Приходько Карину, за зайняте ІІІ місце у міському конкурсі-пленері "Моє рідне місто" (середня вікова категорія).

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Яндекс.Метрика
Яндекс.Метрика

Наш прапор

прапор школи

Емблема школи

Наш гімн

Слова: Вакула О.Ф.

Є  В-Піщане на Сумщині рідній.

Школа невеличка посеред села.

Завітай до неї ти, подружися з дітьми,

Бо найкращі дні для нас – це шкільна пора

Ми гризем граніт науки, біологію вчимо,

Ну а точні всі науки гарно знаємо давно (2)

 

Любим рідну школу і усе навколо

Разом доглядаємо – дорослі і малі,

Не ламай стебельце, просить моє серце,

Краще нам в роботі, друже, ти допоможи.

І тоді нам усміхнуться  квіти радо з квітника,

І найкращі дні почнуться – веселися дітвора (2)

 

І хоч космонавти з нас не виростали,

До зірок далеких ми не летимо.

Та все ж головне те, щоб людьми ми стали,

Істину цю кожен знає з нас давним-давно.

Вчителі нам допоможуть перешкоди всі здолать

І тоді, ми запевняєм, буде все у нас гаразд. (2).