Вітаємо!

     Чувікову Аделіну, ученицю 9-го класу, Приходько Карину, ученицю 5-го класу, за зайняте IV місце в міській благодійній виставці-конкурсі дитячих малюнків "Добро очима дітей".

Вітаємо!

      Бобошка Вадима, учня 4-го класу, за зайняте ІІІ місце у V міській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва "Паперові дива" за напрямом "Оригамі" (керівник Ткач А. Ю.).

Вітаємо!

     Вітаємо Гончаренка Вадима (учня 7 класу) який зайняв І місце та був визнаний кращим бомбардиром на обласних змаганнях з футболу в складі команди "Фрунзенець" 2003 - 2004 р. Бажаємо Вадиму нових перемог та не зупинятись на досягнутому.

Вітаємо!

       Учні закладу взяли участь в міському конкурсі "Диво калинове" ім. Д. Білоуса. У номінації "Поезія" І місце у середній віковій категорії посіла учениця 9 класу - Пугач Марія (учитель Скляр Л. М.). Журі конкурсу відзначило роботи учениці 6 класу Леоненко Богдани (учитель Вакула О. Ф.).

Вітаємо!

Вітаємо!

      Пугач Марію, ученицю 9-го класу, за зайняте І місце у Всеукраїнському літературно-мистецькому конкурсі "Я гордий тим, що українець зроду" (вчитель Скляр Л. М.).

Вітаємо!

     Учитель географії та біології Кривцов Юрій Миколайович нагороджений грамотою за належну організацію і проведення Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу "КОЛОСОК" та популяризацію природничих предетів у школі впродовж 2015/2015 навчального року.

Вітаємо!

     Вітаємо ученицю 7 класу Донченко Ксенію за зайняте ІІІ місце у ІІ етапі VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

(учитель Скляр Л. М.).

Вітаємо!

В урочищі Баси відбулися змагання з легкоатлетичного кросу серед школярів міста Суми. Учень 7 класу Шепіль Сергій та 8 класу Запорожченко Тимофій зайняли ІІ та ІV місця в бігу на 1 км.

Вітаємо!

Вітаємо!

      Приємною новиною для школи стала результативна участь учениці 5 класу Приходько Карини у міському конкурсі-пленері "Моє рідне місто". Учениця була нагороджена почесною грамотою за зайняте ІІІ місце серед учнівської молоді м. Суми.

Вітаємо!

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Яндекс.Метрика
Яндекс.Метрика

Наш прапор

прапор школи

Емблема школи

Наш гімн

Слова: Вакула О.Ф.

Є  В-Піщане на Сумщині рідній.

Школа невеличка посеред села.

Завітай до неї ти, подружися з дітьми,

Бо найкращі дні для нас – це шкільна пора

Ми гризем граніт науки, біологію вчимо,

Ну а точні всі науки гарно знаємо давно (2)

 

Любим рідну школу і усе навколо

Разом доглядаємо – дорослі і малі,

Не ламай стебельце, просить моє серце,

Краще нам в роботі, друже, ти допоможи.

І тоді нам усміхнуться  квіти радо з квітника,

І найкращі дні почнуться – веселися дітвора (2)

 

І хоч космонавти з нас не виростали,

До зірок далеких ми не летимо.

Та все ж головне те, щоб людьми ми стали,

Істину цю кожен знає з нас давним-давно.

Вчителі нам допоможуть перешкоди всі здолать

І тоді, ми запевняєм, буде все у нас гаразд. (2).