Mon

01

Jun

2020

Оголошення

Увага!

3 червня 2020 року о 17 годині відбудеться звіт директора школи "Про роботу навчального закладу у 2019-2020 навчальному році".

Fri

29

May

2020

Свято останнього дзвоника

От скінчились уроки, скінчилось навчання,
Розставання надходить нам час.
І звучать найщиріші і милі вітання
Й побажання найкращі для нас.

Thu

28

May

2020

Батьківські збори

28 травня відбулися батьківські збори в онлайн форматі на платформі zoom, на яких було обговорено важливі питання навчально-виховного процесу та роль батьківської громадськості в справі навчання та виховання дітей. Директор Вакула Ольга Федорівна та заступник директора з навчально-виховної роботи Скляр Любов Миколаївна повідомили батькам інформацію про організацію навчально-виховного процесу в закладі під час карантину, звільнення учнів 4, 9 класів  від Державної підсумкової атестації, зарахування учнів до 1 класу. Батьки мали змогу озвучити питання, які їх хвилюють. Вчителі і батьки здобули новий досвід в організації онлайн спілкування.

 

Thu

21

May

2020

Опитування, стосовно організації дистанційного навчання під час карантину

Шановні батьки, просимо Вас висловити свою думку стосовно організації дистанційного навчання в школі під час карантину.

Thu

21

May

2020

День вишиванки

Патріотичне значення вишиванки полягає в тісному зв'язку з традиціями, оскільки вона є одним із перших національних здобутків ще з сивої давнини. З метою поглибити і розширити знання дітей про історію вишиванки, багатство її кольорів, різноманітність орнаментів, виховати шанобливе ставлення до національних традицій, почуття належності до українського народу у закладі освіти організували онлайн флеш-моб "Україна вишивана", учасниками якого стали учні та вчителі.

Tue

19

May

2020

Оголошення!

Шановні батьки!

 

26 травня 2020 р. о 17.00   відбудуться загальношкільні батьківські збори у форматі онлайн. Посилання на онлайн трансляцію ви можете отримати у свого класного керівника.

Fri

15

May

2020

Улюблена страва моєї родини. Готуємо разом!

Важливим етапом виховного процесу у закладі освіти є формування в учнів та учениць любові і поваги до найближчих і найрідніших людей, до родини. Формування розуміння того, що батьки і діти - це єдине ціле. З такою метою у школі провели фотоконкурс  "Улюблена страва моєї родини. Готуємо разом!", присвячений Дню сім'ї 15 травня. Найактивнішими учасника и стали: учениця 1 класу Пасічник Злата, учень 8 класу Сергєєв Ерік, учениця 5 класу Пономаренко Крістіна, учениці 6 класу Лебедка Маша й Антошкіна Соня, учні 4 і 8 класу Кравченки Артем і Микола.

Fri

15

May

2020

Фотоконкурс "Я вдома господарюю!"

Fri

15

May

2020

Конкурс малюнків "Моя родина - найдружніша!"

На конкурсі представлені роботи учнів:

Ібрагімової Анастасії

Кузнєцової Поліни

Трофименко Михайла

Шинкаренко Поліни

Шинкаренко Поліни

Новікової Софії

Коплик Софії

Нємчунової Анабель

Чимрюка Даніла

Fri

15

May

2020

Міжнародна науково-практична конференція

14 та 15 травня 2020 р.  учитель української мови та літератури Скляр Любов Миколаївна взяла участь у  ІІІ Міжнародній науково-практичній  конференції " АКАДЕМІЧНА КУЛЬТУРА ДОСЛІДНИКА В ОСВІТНЬОМУ ПРОСТОРІ: ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ТА НАЦІОНАЛЬНИЙ ДОСВІД " , на якій презентувала свій досвід роботи з теми "Формування компетентного читача через використання креолізованих текстів".

Thu

14

May

2020

"Юні таланти України"

Учениця 6 класу, Антошкіна Софія, здобула перемогу  на черговому  Міжнародному фестивалі-конкурсі "Юні  таланти України", який проходив 8-10 травня у м. Львові дистанційно, про що повідомлялось раніше у новинах шкільного сайту. Софія отримала диплом лауреата 1 премії, символ фестивалю та 2 сертифікати. Її керівник,вчитель музичного мистецтва, Людмила Сергіївна Пастушенко, отримала диплом " За вагомий внесок у розвиток культури та мистецтв дитячої та юнацької творчості талановитої молоді України". Директор школи щиро привітала переможців з почесною   нагородою.  Бажаємо всім нашим учням здоров'я, успіхів у навчанні та творчих злетів.

Sun

10

May

2020

Я маму рідну обійму

Шановні Мами! Сьогодні прийміть найщиріші вітання від нас. Дякуємо Вам за терпіння та взаєморозуміння. Нехай серця Ваші повняться щастям за Ваших дітей. Здоров'я Вам і Вашим діткам. Весна дарує свої прекрасні квіти, а турботу - люблячі діти.


З повагою, адміністрація та колектив закладу.

Sat

09

May

2020

"Пам'ять вічно жива!"

Важливим етапом виховного процесу у закладі освіти є формування національно-патріотичного виховання, в межах якого з метою гідного вшанування подвигу українського народу в Другій світовій війні, увічнення пам'яті про загиблих провели онлайн заходи, присвячні відзначенню Дня пам'яті та примирення 8 травня та Дня Перемоги 9 травня. Учні підготували ілюстрації "Пам'ять вічно жива!"

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Яндекс.Метрика
Яндекс.Метрика

Наш прапор

прапор школи

Емблема школи

Наш гімн

Слова: Вакула О.Ф.

Є  В-Піщане на Сумщині рідній.

Школа невеличка посеред села.

Завітай до неї ти, подружися з дітьми,

Бо найкращі дні для нас – це шкільна пора

Ми гризем граніт науки, біологію вчимо,

Ну а точні всі науки гарно знаємо давно (2)

 

Любим рідну школу і усе навколо

Разом доглядаємо – дорослі і малі,

Не ламай стебельце, просить моє серце,

Краще нам в роботі, друже, ти допоможи.

І тоді нам усміхнуться  квіти радо з квітника,

І найкращі дні почнуться – веселися дітвора (2)

 

І хоч космонавти з нас не виростали,

До зірок далеких ми не летимо.

Та все ж головне те, щоб людьми ми стали,

Істину цю кожен знає з нас давним-давно.

Вчителі нам допоможуть перешкоди всі здолать

І тоді, ми запевняєм, буде все у нас гаразд. (2).