ПОШУКОВА ГРУПА

"ПАТРІОТ"

Керівник пошукової групи:

 

Ірина Іванівна Рокитянська

 

Склад пошукової групи:

 

Карина Приходько 

Артем Кравченко

Вадим Бобошко

Анна Гудименко

Богдан Радько

Ерік Сергєєв

Назар Кравченко

Марія Решетнікова

Анастасія Денисенко

Аліна Осадча

Єлизавета Денисенко

Анастасія Ібрагімова

Дмитро Савченко

 

 

2019-2020 навчальний рік

22 січня - День Соборності України

22 січня у закладі освіти класні керівники провели виховні години до Дня Соборності України. Активними учасниками заходів стали члени пошукової групи "Патріот":  «Ми-Україна» у 5 класі (кл. керівник Рокитянська І. І.), «День Соборності України» у 8 класі (кл. керівник Мельник О. О.), «22 січня – День Соборності України» у 9 класі (кл. керівник Кривцов Ю. М.), «Створення Української держави. День Соборності» для учнів 7 класу (кл. керівник Чорношвець В. В.), «Виховна година до Дня Соборності України» у 6 класі (кл. керівник Запрягайло О. П.), «В моєму серці Україна» для 1 класу (кл. керівник Пасічник В. В.), «Ми- українці» у 2 класі (кл. керівник Амонських С. В.). Вчитель історії Рокитянська І. І. провела інформаційні хвилинки для учнів 5-9 класів, темою яких стало святкування Дня Соборності України.  

День пам`яті жертв Голодомору

23 листопада 2019 року країна відзначає День пам'яті жертв Голодоморів 1921-1922 рр., 1932-1933 рр., 1946-1947 рр. У школі провели Лінійку пам'яті та запалили символічну свічку пам'яті.

День гідності та свободи

Заклад освіти долучився до відзначення Дня гідності та свободи 21 листопада. Учасники пошукової групи "Патріот" організували для  учнів  перегляд документальних фільмів про події Помаранчевої революції та Революції гідності.

Благодійний ярмарок

11 жовтня за сприяння пошукової групи "Патріот" в освітньому заклдаді був проведений благодійний ярмарок, присвячений Дню козацтва.

Кошти, отримані від продажу смаколиків (а це близько 2500 грн.) підуть на благодійність - допомогу ветерану АТО Ігорю Лунгіну.

Конкурс "Уроки війни та Голокосту -уроки толерантності"

Протягом березня-травня члени пошукового загону "Патріот" працювали над написанням роботи "Сумщина за часів Голокосту".За підсумками конкурсу робота отримала  ІІІ місце в  міському етапі XVI Міжнародного конкурсу творчих робіт "Уроки війни та Голокосту - уроки толерантності".

 

 

2018-2019 навчальний рік

Благодійний ярмарок до Дня захисника України

12 жовтня в освітньому закладі за участі пошукового загону "Патріот"відбулася благодійна ярмарка, присвячена воїнам, які беруть участь в бойових діях на сході України. Зібрані  кошти передали на придбання медикаментів для воїнів Сумського п’ятнадцятого батальйону

І засідання пошукової групи "Патріот"

21.09. відбулося І засідання пошукової групи "Патріот" (керівник Рокитянська І.І). Під час проведення заходу були розглянуті настуані питання:

- відбулися вибори нових учаників пошукової групи;

- було підведено підсумки роботи пошукового загону за 2017-2018 навчальний рік;

- керівник пошукового загону Рокитянська І.І. ознайомила з планом роботи пошукового загону на 2018-2019 рік.

Відзнака роботи пошукового загону "Патріот"

Участь в обласній краєзнавчій конференції

Перемога в міському етапі обласного конкурсу "Герої сучасності серед нас"

Пошуковий загін "Патріот" (керівник Рокитянська І.І.)  отримав перемогу в міському етапі обласного конкурсу пошукових загонів "Герої сучасності серед нас"

2017-2018 навчальний рік

ЗВІТ ПОШУКОВОГО ЗАГОНУ ПАТРІОТ

за 2016-2017 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Благодійний ярмарок

13 жовтня в навчальному закладі традиційно за підтримки пошукової групи "Патріот" був проведений благодійний ярмарок "Нашим героям", який був присвячений Дню Захисника України. В результаті було зібрано  суму в розмірі 2722 грн. Ці кошти були передані на лікування воїна АТО Чайки Віктора.

Діяльність в 2015-2016 навчальному році

Стенд "Хоробрі серця"

Результатом майже річної роботи нашого пошукового загону "Патріот" стало оформлення в музейному куточку бойової слави нового стенду, який отримав назву "Хоробрі серця". На ньому розміщені фотоматеріали, на яких зображені учасники АТО та волонтери - випускники школи та земляки. Також за підтримки волонтерської організації  та зведеного загону УМВС України в Сумській області шкільний музейний куточок поповнився новими експозиціями: уламками зброї, обмундировнням воїнів та українським стягом з побажаннями та автографами учасників АТО.

Конкурс "Героям слава"

12 жовтня в навчальному закладі за ініціативи пошукової групи "Патріот" серед учнів 5-9 класів був проведений конкурс плакатів "Героям слава", який був присвячений  - Дню Захисника України 

Перегляд фільму "Добровольці Божої чоти"

21 березня Пошуковий загін "Патріот" разом з керівником Рокитянською І.І. та директором школи Вакулою О.Ф. здійснили поїздку до кінотеатру "Дружба", де переглянули фільм "Добровольці Божої чоти" (про волонтерів Сумщини). Після перегляду відбулася урочиста частина, під час якої учні школи були нагороджені подякою за активну допомогу воїнам АТО. Також учням воїни передали український стяг з побажаннями. Дані подарунки доповнили експозицію музейного куточку. 

Конкурс мультимедійних проектів з історії

16 квітня Король Катерина учениця 9 класу, і,член пошукового загону "Патріот" взяла участь у конкурсі мультимедійних проектів з історії, де представила  пошукову роботу про свого тата, який є учасником АТО - "Олег Король - герой нашого часу". За результатами конкурсу Катя посіла І місце, номінація "Патріоти України". 

2016-2017 навчальний рік

Благодійний ярмарок "Нашим героям"

13 жовтня в навчальному закладі був проведений благодійний ярмарок "Нашим героям", який був присвячений Дню Захисника України. В результаті було зібрано  суму в розмірі 1260 грн. Ці кошти були передані благодійному фонду "Фенікс".

Допомога воїнам АТО

За кошти (1260 гр), які були зібрані на благодійному ярмарку 13 жовтня були закуплені фільтри для системи залпового вогню "Град". Для музейного куточку волонтери благодійного фонду "Фенікс" Шапаренко С. та Алєщенко В. передали подяку від воїнів за таку своєчасну допомогу. 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Яндекс.Метрика
Яндекс.Метрика

Наш прапор

прапор школи

Емблема школи

Наш гімн

Слова: Вакула О.Ф.

Є  В-Піщане на Сумщині рідній.

Школа невеличка посеред села.

Завітай до неї ти, подружися з дітьми,

Бо найкращі дні для нас – це шкільна пора

Ми гризем граніт науки, біологію вчимо,

Ну а точні всі науки гарно знаємо давно (2)

 

Любим рідну школу і усе навколо

Разом доглядаємо – дорослі і малі,

Не ламай стебельце, просить моє серце,

Краще нам в роботі, друже, ти допоможи.

І тоді нам усміхнуться  квіти радо з квітника,

І найкращі дні почнуться – веселися дітвора (2)

 

І хоч космонавти з нас не виростали,

До зірок далеких ми не летимо.

Та все ж головне те, щоб людьми ми стали,

Істину цю кожен знає з нас давним-давно.

Вчителі нам допоможуть перешкоди всі здолать

І тоді, ми запевняєм, буде все у нас гаразд. (2).