ВІТАЄМО!

 

Участь в III міському

 

краєзнавчому турнірі юних

 

істориків

22.01 вчитель історії І.І. Рокитянська взяла участь  в складі конкурсного журі на  ІІІ міському краєзнавчому турнірі юних істориків, який традиційно відбувся на базі Конгрес-центру СумДу.

Літературно- музичний

 

марафон

 

"Новорічний калейдоскоп"

Вчитель музичного мистецтва 

Л.М. Пастушенко взяла участь у літературно-музичному марафоні "Новорічний калейдоскоп", який відбувся 12 січня 2020 року у Сумській обласній науковій бібліотеці під егідою Сумської організації Національної спілки письменників України на чолі з Тамарою Герасименко.

Участь в засіданні

МО вчителів української мови,  української та зарубіжної літератури м. Суми

9 січня на базі ЗОШ № 15 відбулося засідання міського  методичного об`єднання  вчителів української мови,  української та зарубіжної літератури. В рамках засідання вчитель нашої школи Л.М. Скляр виступила перед учителями м. Суми щодо  проведення інноваційних методичних  заходів в нашому закладі освіти. 

 

Виставка

 

"Освіта за кордоном"

Освіта за кордоном - виставка, організована CIP Sumy / CIP StudyAbroad.UA , що відбулась у місті Суми 14 грудня 2019 року. Цей захід відвідала вчителька нашого закладу  І.І. Рокитянська. В рамках виставки була представлена інформація щодо "закордонної освіти і її перспектив".  Серед запрошених представників освітніх закладів, центрів та організації були присутні:

Algonquin College (Ottawa, Canada), 
Fanshawe College (London, Canada), 
Centennial College (Toronto, Canada), 
ICEAP (Toronto, London, Canada),
ILSC & Greystone College (Canada, Australia, India), 
Association (Czech Republic),
SprachCaffe (USA, Germany, UK, France, China, Italy, Spain, China, Morocco)
Представники екзаменаційного відділу Британської Ради (British Council)
представники відділу стажування і працевлаштування машиністів вантажних потягів в Німеччині (Germany)

 

 

Фестиваль

 

"Територія творчості"

12 грудня вчителі  Яременко А.С. та  Запрягайло О.П. відвідали фестиваль педагогічних ідей "Територія творчості", де відвідали майстер-класи вчителів шкіл міста та познайомились з різноманітними  прийомами, які були представлені лауреатами конкурсу.

 

 

Творча зустріч з

 

Ахтемом Сеітаблаєвим

8 грудня вчитель історії І.І. Рокитянська відвідала творчу зустріч з український актором та режисером Ахтемом Сеітаблаєвим, яка була проведена на базі СОІППО. Під час зустрічі режисер демонстрував трейлери своїх фільмів та спілкувався з присутніми стсовно актуальних питань сьогодення в нашій державі. 

 

Фестиваль

 

"Щасливий бути вчителем"

Вчителі  нашої школи Скляр Л.М., Рокитянська І.І., Мельник О.О., Ляшенко М.М., Сизонова Я.В., Пастушенко Л.С., Запрягайло О.П., відвідали Всеукраїнський фестиваль "Щасливий бути вчителем", що проходив 7 грудня в київській школі #228. Поради тренера Ірини Гондюл, відвідання тренінгів А.Демченко, Н.Базіки, О.Дзівалтовської та І. Снігуровської спонукали полюбити себе, щоб зробити щасливими тих, хто поруч.

 

Турнір з боулінгу 

27 листопада в розважальному комплексі "Турбіна" відбувся турнір з боулінгу серед освітян міста. Команда від нашого освітнього закладу  у складі 4 осіб. також долучилася до участі в цьому заході.

 

Змагання з дартсу

15 листопада на стадіоні «Авангард» пройшли змагання з дартсу серед працівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти м. Суми, які проведено в рамках XXII галузевої спартакіади. П'ятнадцять збірних команд, 30 дартсменів змагалися в точності кидка. Збірна команда нашого освітнього закладу також долучилася до участі в змаганнях.

 

«З рідним словом міцніє

 

держава»

В актовій залі Сумської обласної наукової бібліотеки у рамках клубу «Дивослово», що діє при відділі абонемента, відбулось літературно-музичне свято «Українські візерунки», присвячене Дню української писемності та мови.  Феєричним був виступ вчителя музиного мистецтва нашого закладу Людмили Пастушенко. Мелодійне українське слово у її виконанні створювало атмосферу свята та відпочинку. Щирі оплески глядачів викликало зворушливе виконання українських пісень ученицею

В-Піщанської школи Софією Антошкіною, яка виконала їх не тільки голосом, а й серцем.

 

Конкурс від творчого

 

об`єднання "Соняшник"

За результатами усеукраїнського  конкурсу фахової майстерності для вчителів-україністів та вчителів поаткових класів від творчого об`єднання "Соняшник" вчитель української мови та літератури Любов Миколаївна Скляр отримала перемогу та була нагороджена дипломом ІІІ ступеня.   

 

Участь в конкурсі

 

"Територія творчості"

31.10 вчитель історії І.І. Рокитянська представила свій методичний прийом "Проілюструй міф" на міському відбірковому етапі конкурсу "Територія творчості " номінація "Прийом".

 

 

Поїздка до м.Дніпро

30.10 учитель історії Рокитянська Ірина Іванівна взяла участь у міському проекті "Історія об'єднує Україну", який проходив у м. Дніпро на базі світового культурно-ділового центру "Менора". Під час поїздки вчителі м. Суми відвідали музей Голокосту "Ткума", перший в Україні музей АТО та музей Петриківського розпису.

 

V фізико-математичний

 

фестиваль

28 жовтня вчителі фізики та математики О.П. Запрягайло та О.О.Мельник взяли участь у V науково-методичній сесії фізико-математичного фетсивалю, який проходив на базі СумДПУ ім. А.С. Макаренка. В цьому році темою фестивалю -  "Актуальні питання фізико-математичної освіти в рамках концепції "Нова українська школа"".

 

Змагання з бадмінтону

23 жовтня освітяни виборювали перемогу в змаганнях з бадмінтону, які вперше відбулись в рамках XXII галузевої спартакіади серед працівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста на базі спортивного комплексу Сумського державного університету. До змагань долучились 9 збірних команд (18 учасників). Наш заклад представляла команда у складі вчителя фізичної культури В.В.Чорношвеця та М.М.Ляшенка. За результатами змагань команда посіла VI місце.

Конкурс "Уроки війни та

 

Голокосту -уроки

 

толерантності"

Вітаємо вчителя історії нашого освітнього закладу І.І.Рокитянську за зайняте ІІІ місце в  міському етапі XVI Міжнародного конкурсу творчих робіт "Уроки війни та Голокосту - уроки толерантності".

 

2019-2020

навчальний рік

 

Авторська майстерня

 

І.Я.Щупака

14 травня 2019 року вчитель історії Рокитянська І.І.відвідала захід в Сумському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти за ініціативи ректора Сумського ОІППО Ю.Нікітіна для  учителів історії з І. Щупаком, кандидатом історичних наук, директором Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума»;І. Піскарьовою, керівником освітнього відділу Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума»; В. Базилевським, координатором освітніх програм Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума». У рамках зустрічі було розглянуто нові стандарти, програми, нові та старі проблеми історичної освіти; особливості викладання історії Другої світової війни та Голокосту тощо. Представлено нові підручники для 6-го класу (автори І.Щупак, І.Піскарьова, О.Бурлака) і для 11-го класу (І.Щупак). У підсумку учасники зустрічі відмітили вдалий формат зустрічі: теорія поєднана з практикою у ефективному живому спілкуванні.

 

Змагання з настільного

 

тенісу серед освітян

 

м. Суми

20 квітня освітяни виборювали перемогу в змаганнях з настільного тенісу, які відбулись в рамках XXI галузевої спартакіади серед працівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста на базі спортивного комплексу Сумського державного університету. Цьогоріч до змагань долучились 12 учасників. Наш освітній заклад представляла Рокитянська І.І., вчитель історії. Головним суддею змагань призначено Володимира ЛИКОВА - вчителя фізичної культури спеціалізованої школи №10, майстра спорту України з настільного тенісу. Кожен учасник змагань отримав на згадку сувенірний подарунок.

 

"Що рорзправляє наші крила?"

"Що розправляє наші крила?" - майстер-клас з такої теми, що проводила тренер центру "СУТО" І.Гондюл, відвідала 2 квітня  Скляр Любов Миколаївна. Познайомилась з ідеями "крилатості" справжнього вчителя, думками про місію кожного педагога, інструментами коучингу та стилем ХЮГЕ в професійному житті педагога.

 

#EdcamPSumy2019

23.03.2019 вчителі закладу Рокитянська І.І. та ЗАпрягайло О.П. стали учасниками (не)конференції #EdcamPSumy2019, яких проходив на базі СОІППО. Педагоги мали можливість відвідати 3 локації, де тренери з різних областей педагогіки ділилися своїм досвідом, а також учительську паралель, де мали можливість поспілкуватися з колегами. 

Фестиваль

 

"Перспектива -2019"

21.03 педагоги нашого освітнього закладу Запрягайло О.П та Рокитянська І.І. стали слухачами психолого-педагогічних тренінгів, які були проведені в рамках психолого-педагогічного фестивалю "Перспектива Суми 2019". По закінченню фестивалю вчителям були вручені сертифікати. 

Семінар "Формування компетентностей на уроках української мови та літератури в умовах переходу до НУШ"

17 березня 2019 року учитель української мови та літератури Скляр Л.М. відвідала обласний семінар «Формування компетентностей на уроках української мови та літератури в умовах переходу до Нової української школи», головною метою якого було вирішення комплексу завданьізформуваннягуманістичногосвітоглядусамодостатньоїособистості, європейця й патріота. Під час семінару Олеся Василівна Калинич, учитель української мови та літератури Хустської гімназії-інтернату Закарпатської області, заслужений учитель України представила майстер-клас «Методи викладання української мови та літератури. Інновації чи імітація?», у якому порушувалися питання про те, як зробити урок не тільки ефектним, а й ефективним. А також Ігор Олександрович Помазан, завідувач кафедри українознавства Харківського гуманітарного університету «Народна українська академія», кандидат філологічних наук, доцент, проаналізував завдання «Соняшника» в контексті Нової української школи, концепції національно-патріотичного виховання та ефективної підготовки до ЗНО.

 

Обласні змагання з лижних

перегонів

15 лютого на лижній базі "Токарі" відбулися обласні змагання з лижних гонок на 1000м. Вчитель нашої школи Чорношвець В.В. увійшов у команду збірної міста освітян, яка зайняла ІІ місце в цих змаганнях.

Науково-практичний семінар

 

"Фітнес-школа"

12 лютого 2019 року Леоненко В. В., учитель основ здоров'я  взяла участь у науково-практичному семінарі "Фітнес-школа" на базі Науково-навчального Інституту фізичної культури. В програму семінару включений майстер-клас"Використання базових вправ фітнесу та Body-balet для реалізації варіативних модулів з елементами хореографії" та майстер-клас "Фейсбілдінг як комплекс спеціальних вправ для тренування м'язів обличчя".

 

Поїздка до ЦОУБД

6 лютого учитель історії Рокитянська І.І. стала учасником засідання керівників шкільних музеїв, яке проходило на базі центру обслуговування учасників бойових дій. В рамках засідання учасникам була проведена екскурсія по Центру, зокрема була предствлена виставка художніх робіт іноземної художниці. Яскраві тематичні картини розміщені в холі центру.

 

 

Змагання з шахів

2,3 лютого 2019 на базі Центру науково - технічної творчості молоді відбулися змагання з шахів. Ними традиційно розпочалась XXII галузева спартакіада серед працівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти м. Суми, яка організована міською організацією профспілки працівників освіти за підтримки управління освіти і науки Сумської міської ради. Команда КУ В-Піщанської ЗОШ (Скляр Л. М., Чорношвець В. В., Леоненко В. В.) долучилася до змагань і посіли 7 місце.

 

Участь у вебінарах від проекту

 

Всеосвіта

Протягом січня учитель історії Рокитянська Ірина Іванівна стала слухачем серії вебінарів від інтрентет-проекту Всеосвіта, які були присвячені актуальним проблемам шкільної історичної освіти.

 

Участь у конкурсі

 

"Вчительська десятка"

Вчитель історії Рокитянська Ірина Іванівна стала учасником січневого етапу конкурсу "Вчительська десятка" від освітнього інтеренет-проекту "На урок". За підсумками конкурсу Ірина Іванівна була нагороджена дипломом учасника та сертифікатами за кожну додану авторську розробку.

 

Участь в освітньому

 

проекті

 

"На урок"

Учитель історії та керівник МО вчителів-предметників Рокитянська І.І. є активним учасником конкурсів освітнього проекту "На урок", поширює власні розробки уроків, матеріалів до уроків, інші різноманітні заходи. 10.01.2019 Ірина Іванівна була нагороджена грамотою за активне поширення власного педагогічного досвіду серед спільноти освітян України. Також їбула оголошена подяка від директора освітнього проекту за поповнення бібліотеки проекту "На урок" авторськими розробками.

 

Конкурс учнівських

 

проектів "Сумщина

 

історична"

В  рамках ІІІ міського конкурсу учнівських проектів "Сумщина історична" (номінація "Герої сучасності") пошуковий загін "Патріот" посіли ІІІ місце з роботою "Ілловайськ". Керівником проекту, який отримав перемогу в конкурсі є учитель історії Рокитянська Ірина Іванівна.

 

Міжнародний семінар у

 

"Перлина культури їдиш"

 

(м. Вільнюс)

З 5 по 9 грудня учитель історії Рокитянська Ірина Іванівна у складі делегації освітян м. Суми взяла участь у Міжнародному семінарі "Перлина культури їдиш", який проходив на у м. Вільнюс (Литва). Програма семінару включала цікаві лекції про  культуру та історію спільноти євреїв, які жили в Литві, історію Голокосту на території Вільнюсу та історію життя  в гетто м. Вільнюс.

Всеукраїнська інтернет-

 

олімпіада з інформатики

В період з 1 жовтня по 2 листопада учні 5-9 класу взяли участь в ІІ Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з інформатики "На урок". За підсумками олімпіади учні отримали сертифікати учасників та дипломи переможців. Учитель Леоненко Валерія Валеріївна отримала подяку за підготовку учнів до участі в інтернет-олімпіаді

 

 

Всеукраїнська інтернет-

 

олімпіада з історії 

В період з 1 жовтня по 2 листопада учні 5-9 класу взяли участь в ІІ Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з історії та правознавства "На урок". За підсумками олімпіади стали відомі наступні результати:

з 37 учнів, які брали участь в олімпіаді з історії 28 були нагороджені сертифікатами учсників; 

9 учнів стали переможцями і отримали дипломи різного ступеня:

5 клас

Денисенко А. (дилом І ступеня)

Осадча Аліна (диплом І ступеня)

Гордійко Артем (диплом І ступеня)

Скрипченко Дарина (диплом І ступеня)

Ракітін О. (диплом ІІ ступеня)

6 клас

Чернік О. (диплом І ступеня)

Борисов О. (диплом ІІ ступеня)

Мачула К. (диплом ІІ ступеня)

Гончаренко М. (диплом ІІІ ступеня)

Із 7 учнів, які брали участь в олімпіаді з історії 2 учня були нагороджені сертифікатами учасників, 5 учнів - дипломами різного ступеня за перемогу

Чернік А. (диплом ІІ ступеня)

Бондаренко Д. ( (диплом ІІ ступеня) 

Стеценко А.  (диплом ІІІ ступеня)

Прошкіна А.  (диплом ІІІ ступеня)

Ібрагімова Т.  (диплом ІІІ ступеня)

За підсумками олімпіади учитель історії та правознавства  Рокитянська І.І. отримала свідоцтво про підготовку учнів до олімпіади, свідоцтво про підготовку переможців та подяку за активну участь учнів  в інтернет-олімпіаді.

 

Методичний проект

 

"Історія об`єднує Україну"

В рамках реалізації методичного проекту «Історія об’єднує Україну» 02.11 вчитель історії Рокитянська І.І. стала учасником екскурсійної поїздки вчителів історії, образотворчого мистецтва та трудового навчання освітніх закладів м. Суми до Глухівського національного університету імені Олександра Довженка з метою ознайомлення педагогів з історичною спадщиною закладу освіти. Також під час поїздки вчителі відвідали Мовчанський жіночий монастир у м. Путивль та ознайомилися з національними культурними пам’ятками історико-художньої спадщини м. Глухів.

 

 

Майстер-клас

 

від тренерів центру "СУТО"

30 жовтня 2018 року  директор школи, учитель української мови та літератури Вакула О.Ф. та   заступник директора з НВР, учитель української мови та літератури Скляр Л.М. взяли участь у майстер-класах сертифікованих тренерів тренінгового центру Т.Ухіної "СУТО" з таких напрямків: "Методологія мнемотехніки. Дидактичні розробки з мнемотехніки " (тренер Парнивода Тетяна) , "Лідерство в стилі модерн:етично та з імпровізацією" (тренер Гондюл Ірина), "Графологія" (тренер Фоменко Марина).

Фестиваль

 

"Актуальні питання фізико-математичної освіти"

 

29 жовтня вчитель хімії та інформатики Леоненко Валерія Валеріївна взяла участь у  ІІІ науково-методичній сесії фізико-математичного фестивалю "Актуальні питання фізико-математичної освіти" в рамках Концепції "Нова українська школа".

 

Міський  конкурс

 

"Територія творчості"

17 жовтня на базі освітнього закладу ЗОШ № 6 м. Суми відбувся відбірковий етап міського конкурсу "Територія творчості". Учитель історії нашого закладу Рокитянська І.І. взяла участь у відбірковому етапі конкурсу, де представила перезентацію свого педагогічного досвіду "Positum-підхід  - "створення" унікальної та неповторної особистості "

 

Міжнародний семінар

6.10.2018 учитель історії нашого освітнього закладу Рокитянська І.І. відвідала  на базі Сумського обласного інституті післядипломної педагогічної освіти   Міжнародний семінар за участю професора П.-Р. Магочій з м. Торонто. В рамках заходуе відбулась презентацiя книги спiвавтором, професором історії та політології П.-Р. Магочiй "Eвреї та українцi: тисячоліття співіснування". 

 

2018-2019

навчальний рік

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Яндекс.Метрика
Яндекс.Метрика

Наш прапор

прапор школи

Емблема школи

Наш гімн

Слова: Вакула О.Ф.

Є  В-Піщане на Сумщині рідній.

Школа невеличка посеред села.

Завітай до неї ти, подружися з дітьми,

Бо найкращі дні для нас – це шкільна пора

Ми гризем граніт науки, біологію вчимо,

Ну а точні всі науки гарно знаємо давно (2)

 

Любим рідну школу і усе навколо

Разом доглядаємо – дорослі і малі,

Не ламай стебельце, просить моє серце,

Краще нам в роботі, друже, ти допоможи.

І тоді нам усміхнуться  квіти радо з квітника,

І найкращі дні почнуться – веселися дітвора (2)

 

І хоч космонавти з нас не виростали,

До зірок далеких ми не летимо.

Та все ж головне те, щоб людьми ми стали,

Істину цю кожен знає з нас давним-давно.

Вчителі нам допоможуть перешкоди всі здолать

І тоді, ми запевняєм, буде все у нас гаразд. (2).