2019-2020 навчальний рік

В контексті національно-патріотичного виховання, з метою розвитку національної свідомості і виховання патріотизму в учнів 24 жовтня у закладі освіти відбулася зустріч із представниками Сумського військового комісаріату. Під час зустрічі відбулося вручення нагороди вчителю музичного мистецтва Пастушенко Людмилі Сергіївні:

-         Диплом учасника Всеукраїнського конкурсу військово-патріотичної пісні, стройового та похідного маршу «Озброєні піснею, покликані маршем»

-         Грамота Сумського військового комісаріату «За активну життєву та громадську позицію, за вагомий внесок в національно – патріотичне виховання молоді та за участь у Всеукраїнському конкурсі військово-патріотичної пісні, стройового та похідного маршу «Озброєні піснею, покликані маршем»

Інспекторами патрульної поліції м.Суми  22.10.2019 р. проведені бесіди з учнями 1-9 класів  у кількості 62 особи  на такі теми: «Десять головних правил безпеки для дітей» (1-4 класи),  «Безпека дорожнього руху для велосипедистів» (5-7 класи), «Розвязання конфліктів мирним шляхом» (8-9 класи).

Результати конкурсу

Молодша школа:

1 місце -  2 клас,

2 місце - 1 клас.

Старша школа:

1 місце -

2 місце - 8 клас,

3 місце - 5 клас.

Результати конкурсу

Молодша школа:

1 місце -  1 клас.

Старша школа:

1 місце - 8 клас,

2 місце - 6 і 5 клас,

3 місце - 7 клас.

2 жовтня у нашій школі як і у всіх школах країни було проведено «Всеукраїнський урок доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин». Проведення уроку приурочене до Всесвітнього дня тварин, який відзначають 4 жовтня. Під час проведення уроку, школярі мали можливість ознайомитись із правилами етичного ставлення до тварин, гуманними шляхами розв’язання проблеми безпритульних собак та котів, а також чинними правовими нормами, що стосуються захисту тварин від жорстокого поводження з ними.

День працівника освіти

Конкурс стіннівок "З Днем працівника освіти!"

27 вересня - День учнівського самоврядування

Конкурс класних куточків - 26 вересня

Підсумки конкурсу:

молодша школа:

І місце - 3 клас,

ІІ місце - 4 клас,

ІІІ місце - 1 і 2 клас;

старша школа:

І місце - 5 клас,

ІІ місце - 6 і 7 клас,

ІІІ місце - 8 клас.

Конкурс постерів "Ми  - за мир на планеті Земля" (20 вересня 2019 р.)

У школі святкували Міжнародний день миру (21 вересня), учні виготовили постери на тему "Ми  - за мир на планеті Земля". За підсумками конкурсу нагородили переможців:

молодша школа:

І місце - 3 клас,

ІІ місце - 1 клас,

ІІІ місце - 2 і 4 класи;

старша школа:

І місце - 5 клас,

ІІ місце - 8 клас,

ІІІ місце - 6 клас.

Благодійна акція "Happy Гав для Сірка" (09-27 вересня)

З метою формування гуманного ставлення до тварин і залучення учнівської та батьківської спільноти до благодійництва  у закладі освіти провели благодійну акцію. Зібрані 15 кг 800 г ячної і пшеничної крупи, 4 кг 800 г готового корму для собак передали в Сумський центр захисту тварин.

Конкурс малюнків "Моя рідна школа"

З 16 по 20 вересня відбулася виставка - конкурс малюнків "Моя рідна школа". Учні 5-9 класів взяли активну участь у заході і були відзначені грамотами:

І місце розділили Кіріченко Аліна (5 кл.) й Антошкіна Софія (6 кл.)

ІІ місце - Ібрагімова Анастасія (6 кл.), Осадча Аліна (6 кл.)

ІІІ місце - Ворона Анастасія (7 кл.), Гончаренко Дарья (7кл.), Новікова Софія (5 кл.)

День батька "Я пишаюсь, Я - ТАТО"

14 вересня відбувся майстер - клас із виготовлення вітальної листівки учнями 5-го класу. З метою формування загальнолюдських цінностей і зміцнення родинних відносин у закладі освіти провели загальношкільний захід "Мій тато - герой!"

Конкурс малюнків на асфальті серед учнів 1-4 класів "Школа - мій дім!"

9 вересня відбувся конкурс малюнків на асфальті "Школа- мій дім" для учнів 1-4 класів. Дитячі роботи були відзначені грамотами: 1 клас у номінації "Креативне бачення світу", 2 клас - "Творчість", 3 клас - "Моя сім'я", 4 клас - "Конструктивність".

Тиждень безпеки дорожнього руху

День знань

День знань - особливе свято!

Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі привітання i кожне людське серце, хвилюючись відгукується на заклик першого дзвінка! У цей день від всієї душі хочеться побажати успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!

2018-2019 навчальний рік

22 лютого в нашій школі відбулася творча зустріч з автором та виконавцем патріотичних пісень Володимиром  Щегловим. Саме під час спілкування з такими людьми діти пізнають значення слова "патріотизм". Дякуємо за творчість та увагу до наших дітей.

13 лютого в рамках тижня військово -патріотичного виховання відбулися змагання "Козацькі забави" для учнів 5-9 класів. Діти змагались в таких дисциплінах: підтягування, піднімання гантелі, згинання -розгинання рук в упорі лежачи, боротьба (виштовхування з кола).Діти були нагороджені грамотами та солодкими призами.

14 лютого урок історії у 6 класі з теми: "Велика грецька колонізація" пройшов у незвичайному форматі. Учні представляи себе в ролі працівників туристичної фірми і рекламували грецькі колонії в Північному Причорномор`ї, а також представляли рекламні буклети. 

З 04 по 08 лютого 2019 р. до  Міжнародного Дня водно-болотних  угідь учителем біології Кривцовим Ю.М. були проведені інформаційні хвилинки  з медіапрезентаціями про історію відзначення Міжнародного Дня водно-болотних угідь  для учнів 6 класу, з теми «Історія Рамсарської конвенції» для учнів 7-8 класів та  «Українське Рамсарське водно-болотне угіддя» для учнів 8-9 класів. Для учнів 5-6 класів проведено виховний захід з теми  «Роль водно-болотних угідь».

 

 5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

      Учні 8-9 класу та класні керівники КУ В-Піщанської ЗОШ долучилися до перегляду онлайн-уроку, організованого Програмою Мережних академій Cisco, кіберполіцією України та компанією ERC за підтримки ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

      Учасники прослухали виступи експертів з питань: «Кібер-атаки та інтернет-шахрайство»;

«Соціальна інженерія: як хакери використовують вразливості людей». 

 

 

Урок-це не лише засвоєння нового матеріалу, опрацювання підручника та розповідь вчителя. Адже будь-який урок - це ще багато можливостей проявити свої таланти та креативність. І вчителі та учні нашого освітнього закладу це демонструють на власному прикладі. 04.02 під час уроку історії "Грецька релігія та міфологія" у 6 класі учні вивчали богів Олімпу та найвідоміші міфи стародавніх греків досить незвичним способом - вони нв 45 хвилин перевтілювалися в могутнього Зевса та юну Персефону, непереможного Геракла та жорстоку Геру. Міні-вистави розіграні в сучасному стилі дозволили учням не тільки засвоїти інформацію, але і цікаво та яскраво провести час на уроці.

Наші розумники й розумнички мали змогу відвідати чемпіонат міста з інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?", який відбувся 10 листопада на базі конгрес-центру СумДУ.

Масою яскравих емоцій та приємних вражень поділилися лідери учнівського самоврядування після майстер-класу від Олександра Педана. Захід відбувся 8 листопада на базі ССШ №7 у рамках проекту JuniorZ. Мета: розвиток спорту серед школярів.

30.10 учні 9 класу разом з класним керівником Рокитянською І.І здійснили поїздку до кінотеатру "Планета Кіно", де переглянули фільм "Скажене весілля". Завершенням веселої та яскравої поїздки стала екскурсія "Осінь в рідному місті", під час якої дев`ятикласники мали нагоду відкрити завісу до таємниць та легенд м. Суми.

У закладі освіти 14 вересня провели свято на честь татусів "Я пишаюсь - Я ТАТО!" Учні приготували вітальні листівки та стіннівки.

Ранок 13 вересня заповнив приміщення школи приємними ароматами. У закладі освіти провели виставку квітів " У кожній квітці чарівність своя".

Грамоти за зайняте перше місце отримали учні 1, 3 і 7 класів.

11 вересня учениця 8 класу Карина Приходько взяла участь у міському конкурсі-пленері "Я люблю Суми", номінація "Пейзаж".

7 вересня в освітньому закладі відбувся конкурс малюнку на асфальті «Школа – мій дім» серед учнів 1-4 класів. Призери конкурсу були нагороджені грамотами.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Яндекс.Метрика
Яндекс.Метрика

Наш прапор

прапор школи

Емблема школи

Наш гімн

Слова: Вакула О.Ф.

Є  В-Піщане на Сумщині рідній.

Школа невеличка посеред села.

Завітай до неї ти, подружися з дітьми,

Бо найкращі дні для нас – це шкільна пора

Ми гризем граніт науки, біологію вчимо,

Ну а точні всі науки гарно знаємо давно (2)

 

Любим рідну школу і усе навколо

Разом доглядаємо – дорослі і малі,

Не ламай стебельце, просить моє серце,

Краще нам в роботі, друже, ти допоможи.

І тоді нам усміхнуться  квіти радо з квітника,

І найкращі дні почнуться – веселися дітвора (2)

 

І хоч космонавти з нас не виростали,

До зірок далеких ми не летимо.

Та все ж головне те, щоб людьми ми стали,

Істину цю кожен знає з нас давним-давно.

Вчителі нам допоможуть перешкоди всі здолать

І тоді, ми запевняєм, буде все у нас гаразд. (2).